Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Sud RER, Le Vésinet • 2 295 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  192 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Sud RER, Le Vésinet
2 295 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  192 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Sud RER
Luxe huizen en villa te koop in Sud RER Luxe huizen en villa te koop in Sud RER
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  192 m²
2 295 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • 4 Terras
  • Prachtig uitzicht
  • Jardin
  • 2 Garages
  • Kelder 9 m²

Met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit huis192 m², gebouwd in 1900, met een perceel oppervlakte van 1200 m² bestaat uit 7 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 35 m², van een eetkamer 21 m², van een Geen keuken, van een terras, van een garage en van een kelder9 m². Verwarming : "individual gaz radiator". andere : parketvloer, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 4.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86718592

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • 7 Ruimtes
    • Bouwjaar 1900
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder 9 m²
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • Verwarming "individual gaz radiator"
    • Woonkamer 35 m²
    • 3 Slaapkamers
    • Open haard
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Eetkamer 21 m²
    • 2 Toilet
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers 11 m²

Toegang

    • Alarm
    • 1 Garagebox
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 295 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 206 731 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    51 rue au Pain

    78100 Saint-Germain-en-Laye

    Het kantoor BARNES SAINT GERMAIN EN LAYE beschikt over 113 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    BARNES SAINT GERMAIN EN LAYE, met een kapitaal van 60.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI 9201 2016 000 014 363 afgeleverd door CCI Paris Ile de France

    Financiële garantie MMA IARD voor een bedrag van 500.000 €

    RCS: NANTERRE 414057992

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com