Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit huis (Villa) 369,81 m², gebouwd in 1970, met een perceel oppervlakte van 1059 m² heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers, 4 badkamers en 3 WC's. Dit huis (Villa) is voorzien van een Aparte en ingericht keuken en een zwembad. Verwarming : Omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem. andere : openhaard. Honoraria : 4.21.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : VM476-VALORIAL
Energieprestatieadvies (EPA)
Niet kenbaar gemaakt
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
Niet kenbaar gemaakt
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
4 950 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,21% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 4 750 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
2 AVENUE SERRANO
64200 Biarritz
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd