Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Mairie, Marcq-en-Barœul • 999 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  220 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Mairie, Marcq-en-Barœul
999 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  220 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Mairie
Luxe huizen en villa te koop in Mairie Luxe huizen en villa te koop in Mairie
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  220 m²
999 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Parking
  • Kelder

Op het zuid gelegen dit huis220 m², met een perceel oppervlakte van 375 m² heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers en 2 WC's. Dit huis is voorzien van een woonkamer 54 m², een Open en ingericht keuken, een kelder en een parkeerplaats. Honoraria : 2.99.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : MB-39086-VAUBI

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • 1-Laagse gebouwen
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 2 Toilet
    • Woonkamer 54 m²
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • 4 Slaapkamers

Toegang

    • 1 Parking

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

999 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,99% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 970 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    3 avenue Foch

    59700 Marcq-en-Barœul

    (142 Mening)
    Het kantoor ABRINOR MARCQ beschikt over 12 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Zetel: 3 Avenue Foch 59700 MARCQ EN BAROEUL

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com