Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Bouhebe, Capbreton • 829 500 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  105,6 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Bouhebe, Capbreton
829 500 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  105,6 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Bouhebe
Luxe huizen en villa te koop in Bouhebe Luxe huizen en villa te koop in Bouhebe
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  105,6 m²
829 500 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras
  • Parking
  • Rustig

In een rustige buurt, dit huis105,6 m², met een perceel oppervlakte van 747 m² heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers en 2 WC's. Dit huis is voorzien van een Geen keuken, een zwembad, een terras en een parkeerplaats. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. andere : openhaard. Honoraria : 5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : RBVX-V3Z-89B

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Geen overburen
    • Rustig
    • 4 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 3 Slaapkamers
    • Open haard
    • 2 Toilet
    • Verwarming tersoonlijk electrisch
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal doucheruimte

Toegang

    • 1 Parking
    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

829 500 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 790 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    1 AVENUE DU MARECHAL LECLERC

    40130 Capbreton

    (539 Mening)
    Het kantoor Moné Martinaud Capbreton beschikt over 28 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com