Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, dit huis80 m², met een perceel oppervlakte van 225000 m² bevat 4 kamers waarvan 2 slaapkamers en 3 WC's. Dit huis heeft van een Open en ingericht keuken. Honoraria : 4.5.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : AQ-BXQ-24949
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
Over de prijs
888 250 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 850 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
13 allées de Tourny
33000 Bordeaux
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd