Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Dit huis66 m², met een perceel oppervlakte van 529 m² bestaat uit 3 kamers waarvan 2 slaapkamers en 1 WC. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer, van een Aparte keuken en van een terras. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. andere : openhaard. Honoraria : 3.5.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 40-6920H
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
990 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 956 521 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
153 route du Cap Ferret
33950 Lège-Cap-Ferret
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd