Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Tour de Gassies-Treulon, Bruges • 848 864 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  157 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Tour de Gassies-Treulon, Bruges
848 864 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  157 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Tour de Gassies-Treulon
Luxe huizen en villa te koop in Tour de Gassies-Treulon Luxe huizen en villa te koop in Tour de Gassies-Treulon
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  157 m²
848 864 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad

Dit huis157 m², met een perceel oppervlakte van 978 m² heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers en 3 WC's. Dit huis is voorzien van een woonkamer, een Geen keuken, een zwembad en 3 parkeerplaatsen. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. Honoraria : 3.52.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 58-3351

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Geen overburen
    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • Verwarming tersoonlijk electrisch
    • 4 Slaapkamers
    • 3 Aantal doucheruimtes
    • 3 Toilet

Toegang

    • 3 parkeerplaatsen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

848 864 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,52% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 820 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    Galerie Marchande les Bruyeres

    33520 Bruges

    Het kantoor Human Immobilier Bruges beschikt over 2 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com