Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, dit huis220 m², met een perceel oppervlakte van 555 m² bevat 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis heeft van een woonkamer 84 m², van een Geen keuken, van een zwembad, van een garage en van een kelder. Verwarming : Vloer verwarming. Honoraria : 4.5.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : SLG15-5926
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
2 403 500 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 300 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
10 AVENUE GAMBETTA
33120 Arcachon
Wettelijke informatie kantoor
CABINET BEDIN ARCACHON, met een kapitaal van 260.000 €
Beroepslicentie nr. 33318-473 afgeleverd door BORDEAUX
Zetel: 13 AVENUE PASTEUR 33600 PESSAC
Financiële garantie CGAIM voor een bedrag van 2.000.000 €
RCS: BORDEAUX 327843546
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd