Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Architectenwoning • Centre Ville, Saint-Rémy-de-Provence • 4 000 000 €
  • 10  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  265 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Architectenwoning • Centre Ville, Saint-Rémy-de-Provence
4 000 000 €
  • 10  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  265 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Architectenwoning
  • 10  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  265 m²
4 000 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras
  • Prachtig uitzicht
  • Rustig

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit huis (Architectenwoning) 265 m², met een perceel oppervlakte van 16800 m² bestaat uit 10 kamers waarvan 5 slaapkamers en 4 badkamers. Dit huis (Architectenwoning) is uitgerust van van een Open keuken, van een zwembad, van een terras en van 10 parkeerplaatsen. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. andere : openhaard. Honoraria : 6.382979.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : KP1-459A

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging platteland
    • Rustig
    • Oriëntatie zuid
    • 1-Laagse gebouwen
    • Geen overburen
    • 10 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 5 Slaapkamers
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Open haard
    • 4 Aantal badkamers
    • Verwarming tersoonlijk electrisch

Toegang

    • 10 parkeerplaatsen
    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

4 000 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 6,382979% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 3 760 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    13100 Aix-en-Provence

    Het kantoor KRETZ beschikt over 43 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com