Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Villa • Ouest, La Ciotat • 1 650 000 €
  • Ruimtes
  • •  199 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Villa • Ouest, La Ciotat
1 650 000 €
  • Ruimtes
  • •  199 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe stadswoning te koop in Ouest
Luxe stadswoning te koop in Ouest Luxe stadswoning te koop in Ouest
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Villa
  • Ruimtes
  • •  199 m²
1 650 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Prachtig uitzicht

Met een prachtig uitzicht en oost gelegen dit huis (Villa) nieuw 199 m², met een perceel oppervlakte van 440 m² bevat 5 kamers. Dit huis (Villa) heeft van een woonkamer, van een Open keuken en van een zwembad. Verwarming : Omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem. andere : kabeltelevisie. Honoraria : 4.995.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : V0033MAR

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging zee
    • 5 Ruimtes
    • Oriëntatie oost
    • 1-Laagse gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • Niet gemeubeld
    • Verwarming omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem

Toegang

    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 650 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,995% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 571 500 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    565 Avenue du Prado

    13008 Marseille 8ème

    Het kantoor JOHN TAYLOR MARSEILLE & LITTORAL beschikt over 73 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com