Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Est, La Ciotat • 1 690 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  310 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Est, La Ciotat
1 690 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  310 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Est
Luxe huizen en villa te koop in Est Luxe huizen en villa te koop in Est
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  310 m²
1 690 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Prachtig uitzicht

Met een prachtig uitzicht dit huis310 m², met een perceel oppervlakte van 7777 m² bevat 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Dit huis heeft van een Geen keuken en van een terras. Honoraria : 4.968944.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 787

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging zee
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 3 Slaapkamers

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

A

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 690 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,968944% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 610 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    AGENCE ARNAUD & ASSOCIES

    105 Chemin du Beausset au Castellet, Les Vents D'anges

    83330 Le Beausset

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com