Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het zuid-oost-west gelegen dit huis320 m², gebouwd in 1983, met een perceel oppervlakte van 4000 m² bevat 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit huis heeft van een woonkamer, van een eetkamer, van een Open en ingericht keuken, van een zwembad en van een terras. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. andere : openhaard. Honoraria : 5.116279.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : VP5-1102A
Energieprestatieadvies (EPA)
A
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
2 260 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,116279% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 150 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
34B RUE CARDINALE
13100 Aix-en-Provence
Wettelijke informatie kantoor
AIX EN PROVENCE SOTHEBY S INTERNATIONAL REALTY, met een kapitaal van 500 €
Beroepslicentie nr. CPI 1310 2018 0000 0 afgeleverd door Marseille
Zetel: 34 BIS RUE CARDINALE 13100 AIX EN PROVENCE
RCS: AIX EN PROVENCE 533416525
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd