Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit huis187 m², gebouwd in 2014, met een perceel oppervlakte van 4039 m² bevat 6 kamers waarvan 5 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit huis heeft van een woonkamer, van een Open keuken en van een zwembad. Verwarming : Vloer verwarming. Honoraria : 4.81.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : VM3214-LAGENCEAIX131
Energieprestatieadvies (EPA)
A
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 415 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,81% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 350 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
6 cours Mirabeau
13100 Aix-en-Provence
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd