Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Boerderij • Saint Jacques Sud, Grasse • 825 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  168 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Boerderij • Saint Jacques Sud, Grasse
825 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  168 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Boerderijen te koop in Saint Jacques Sud
Boerderijen te koop in Saint Jacques Sud Boerderijen te koop in Saint Jacques Sud
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Boerderij
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  168 m²
825 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras
  • Jardin
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, dit huis (Boerderij) 168 m², gebouwd in 1949, met een perceel oppervlakte van 1546 m² heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis (Boerderij) is voorzien van een eetkamer, een Aparte en ingericht keuken, een zwembad, een terras en een kelder. Verwarming : "individual fuel oil radiator". Honoraria : 4.43038.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1372

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • Bouwjaar 1949
    • 7 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 4 Slaapkamers
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Eetkamer
    • 3 Toilet
    • 1 Aantal badkamers
    • Inkomhal
    • Verwarming "individual fuel oil radiator"

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

825 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,43038% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 790 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    Route de Draguignan Centre Commercial chemin du Flaquier

    06530 Le Tignet

    Het kantoor LEMAITRE DE L'IMMOBILIER beschikt over 18 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    LEMAITRE DE L'IMMOBILIER, met een kapitaal van 8.000 €

    Beroepslicentie nr. 11813 afgeleverd door NICE

    Zetel: ROUTE DE DRAGUIGNAN CENTRE CIAL 06530 LE TIGNET

    Financiële garantie CGAIM voor een bedrag van 120.000 €

    RCS: GRASSE 489912485

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com