Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Neuilly-sur-Seine • 2 190 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  190,58 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Neuilly-sur-Seine
2 190 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  190,58 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Neuilly-sur-Seine
Luxe huizen en villa te koop in Neuilly-sur-Seine Luxe huizen en villa te koop in Neuilly-sur-Seine
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  190,58 m²
2 190 000 €

Sluit

Op het noord gelegen dit huis190,58 m², gebouwd in 1920 bestaat uit 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer, van een eetkamer en van een Geen keuken. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 4.286.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 85954112

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie noord
    • 3 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Geen overburen
    • Op te frissen
    • Bouwjaar 1920
    • 7 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • 5 Slaapkamers
    • Open haard
    • 2 Aantal badkamers
    • Eetkamer
    • 2 Toilet
    • Verwarming "individual gaz radiator"
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal doucheruimte

Toegang

    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

F

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Woning met overmatig energieverbuik

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 190 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,286% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 100 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    17 Rue de l'Hôtel de Ville et 135 Avenue Achille Peretti,

    92200 Neuilly-sur-Seine

    Het kantoor Daniel FEAU Neuilly beschikt over 50 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com