Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Colombes • 1 080 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  145 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Colombes
1 080 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  145 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Colombes
Luxe huizen en villa te koop in Colombes Luxe huizen en villa te koop in Colombes
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  145 m²
1 080 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Jardin
  • 2 Garages

Op het noord-zuid gelegen dit huis145 m², gebouwd in 1952, met een perceel oppervlakte van 266 m² heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Dit huis is voorzien van een woonkamer 30 m², een Open en ingericht keuken en een garage. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. Honoraria : 2.27.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 16946

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie noord, zuid
    • Bouwjaar 1952
    • 8 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 30 m²
    • Verwarming tersoonlijk electrisch
    • Inkomhal
    • 5 Slaapkamers

Toegang

    • 1 Garagebox
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 080 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,27% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 056 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    150 b Avenue Henri Barbusse

    92700 Colombes

    (325 Mening)
    Het kantoor HOME AND CO beschikt over 5 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    HOME AND CO, met een kapitaal van 7.500 €

    Beroepslicentie nr. T12942 afgeleverd door PARIS

    Zetel: 128, rue La Boétie 75008 PARIS

    RCS: Paris 485125686

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com