Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Oude Woning • Châtenay-Malabry • 1 145 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  130 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Oude woning • Châtenay-Malabry
1 145 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  130 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Oude huizen te koop in Châtenay-Malabry
Oude huizen te koop in Châtenay-Malabry Oude huizen te koop in Châtenay-Malabry
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Oude Woning
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  130 m²
1 145 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • 3 Parkeerplaatsen
  • Kelder

Op het oost-west gelegen dit huis (Oude woning) 130 m², gebouwd in 1930, met een perceel oppervlakte van 345 m² heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers en 3 WC's. Dit huis (Oude woning) is voorzien van een woonkamer 35 m², een Ingericht keuken, een terras, een garage, een kelder en een parkeerplaats. Verwarming : Gas. Honoraria : 4.09.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 3924-NOTREAGENCE

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, west
    • 6 Ruimtes
    • Bouwjaar 1930
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 4 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld
    • Woonkamer 35 m²
    • 3 Toilet
    • Verwarming gas
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • 2 Aantal doucheruimtes

Toegang

    • 1 Parking
    • 1 Garagebox
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 145 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,09% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 100 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    127 rue de Houdan

    92330 Sceaux

    Het kantoor de KERANGAT IMMOBILIER beschikt over 5 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    de KERANGAT IMMOBILIER, met een kapitaal van 7.622 €

    Beroepslicentie nr. CPI92012016000013919

    RCS: Nanterre 353100589

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com