Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het zuid gelegen dit huis246 m², gebouwd in 1992, met een perceel oppervlakte van 2800 m² bevat 9 kamers waarvan 5 slaapkamers en 3 WC's. Dit huis heeft van een woonkamer 56 m², van een Aparte en ingericht keuken, van een zwembad, van een garage en van 8 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual". Honoraria : 3.88.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : PALAIS
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
883 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,88% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 850 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
12 Avenue Georges Pompidou
85100 Les Sables-d'Olonne
Wettelijke informatie kantoor
HAUTE MER IMMOBILIER, met een kapitaal van 10.000 €
Beroepslicentie nr. CPI85012023000000013 afgeleverd door CCI de la VENDEE
Financiële garantie Galian voor een bedrag van 120.000 €
RCS: les sables d'Olonne 951044932
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd