Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Villa • Bandol • 2 480 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  195 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Villa • Bandol
2 480 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  195 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe stadswoning te koop in Bandol
Luxe stadswoning te koop in Bandol Luxe stadswoning te koop in Bandol
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Villa
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  195 m²
2 480 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras
  • Jardin
  • 3 Garages

Op het zuid gelegen dit huis (Villa) 195 m², gebouwd in 2022, met een perceel oppervlakte van 1260 m² bevat 6 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis (Villa) heeft van een woonkamer 70 m², van een Open en ingericht keuken, van een zwembad, van een terras en van 2 garages. Verwarming : "individual". Honoraria : 2.9.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1456

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • Bouwjaar 2022
    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 70 m²
    • 2 Toilet
    • 3 Aantal doucheruimtes
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • 1 Aantal badkamers
    • 5 Slaapkamers
    • Verwarming "individual"

Toegang

    • 2 Garageboxen
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

A

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 480 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,9% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 410 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    90 Avenue du 11 Novembre 1918

    83150 Bandol

    Het kantoor Les Demeures de Marcelle beschikt over 7 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com