Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Saint-Rémy-l'Honoré • 890 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  238 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Saint-Rémy-l'Honoré
890 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  238 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Saint-Rémy-l'Honoré
Luxe huizen en villa te koop in Saint-Rémy-l'Honoré Luxe huizen en villa te koop in Saint-Rémy-l'Honoré
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  238 m²
890 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras
  • Jardin
  • Rustig

In een rustige buurt, op het zuid-west gelegen dit huis238 m², gebouwd in 1982, met een perceel oppervlakte van 3960 m² heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit huis is voorzien van een Ingericht keuken, een zwembad en een terras. Verwarming : "individual electric radiator". andere : openhaard. Honoraria : 4.166667.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 2769

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • Bouwjaar 1982
    • Geen overburen
    • 7 Ruimtes
    • Rustig

Ontwikkeling van het pand

    • 3 Slaapkamers
    • Verwarming "individual electric radiator"
    • 2 Toilet
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Open haard
    • 2 Aantal badkamers

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

890 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,166667% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 854 400 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    11 PLACE LIBERATION

    78490 Montfort-l'Amaury

    Het kantoor Montfort L'Amaury Immobilier beschikt over 20 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Montfort L'Amaury Immobilier, met een kapitaal van 14.972 €

    Zetel: 11 Place DE LA LIBERATION 78490 Montfort l' Amaury

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com