Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Montfort-l'Amaury • 1 285 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  295 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Montfort-l'Amaury
1 285 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  295 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Montfort-l'Amaury
Luxe huizen en villa te koop in Montfort-l'Amaury Luxe huizen en villa te koop in Montfort-l'Amaury
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  295 m²
1 285 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Balkon
  • Jardin
  • 6 Parkeerplaatsen
  • Rustig

In een rustige buurt, dit huis295 m², gebouwd in 2022, met een perceel oppervlakte van 2506 m² heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis is voorzien van een woonkamer 79 m², een eetkamer, een Open en ingericht keuken, 2 balkons, een terras, een garage en 4 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual underfloor". andere : parketvloer, openhaard. Honoraria : 3.964401.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 3007

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • Bouwjaar 2022
    • 9 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 2 Balkons
    • Inkomhal
    • Open haard
    • 3 Aantal doucheruimtes
    • Woonkamer 79 m²
    • 5 Slaapkamers
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers
    • Eetkamer
    • 3 Toilet
    • Verwarming "individual underfloor"

Toegang

    • 4 parkeerplaatsen
    • 1 Garage
    • Alarm
    • 1 Garagebox

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 285 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,964401% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 236 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    L'OLIVIER DE MONTFORT

    5 Rue Normande

    78490 Montfort-l'Amaury

    Wettelijke informatie kantoor

    L'OLIVIER DE MONTFORT, met een kapitaal van 5.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI78012015000000584

    Zetel: 6 RUE DU POIRIER D'ENCRE 78490 MÉRÉ

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com