Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, dit huis180 m², gebouwd in 1974, met een perceel oppervlakte van 860 m² heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis is voorzien van een Open en ingericht keuken, een zwembad, een terras, 2 garages, een kelder en 4 parkeerplaatsen. andere : parketvloer, openhaard. Honoraria : 3.095975.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 0036
Energieprestatieadvies (EPA)
B
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
999 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,095975% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 969 000 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 105 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 2.657 €
Vereniging van eigenaren : Pas de procédure en cours
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
78160 Marly-le-Roi
Wettelijke informatie kantoor
Agence Etienne PETIT - Groupe Immobilier Etienne Petit, met een kapitaal van 250.000 €
Beroepslicentie nr. CPI78012018000032761 afgeleverd door Paris Ile de France
Zetel: 16 avenue du Général Leclerc 78160 MARLY LE ROI
Financiële garantie QBE INSURANCE LIMITED voor een bedrag van 110.000 €
RCS: Paris Ile de France 304475072
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd