Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht dit huis (Villa) gemeubileerd 200 m² bevat 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Dit huis (Villa) heeft van een woonkamer, van een eetkamer, van een Geen keuken, van een zwembad en van een terras. Verwarming : Gas. andere : openhaard. Honoraria : 4.235.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 85132775
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
886 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,235% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 850 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
20 RUE DES QUILLES
77700 Chessy
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd