Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Traditioneel Huis • Pers-Jussy • 5 250 000 €
  • 12  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  600 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Traditioneel huis • Pers-Jussy
5 250 000 €
  • 12  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  600 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Traditionele huizen te koop in Pers-Jussy
Traditionele huizen te koop in Pers-Jussy Traditionele huizen te koop in Pers-Jussy
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Traditioneel Huis
  • 12  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  600 m²
5 250 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Prachtig uitzicht
  • Kelder

Met een prachtig uitzicht dit huis (Traditioneel huis) 600 m², met een perceel oppervlakte van 31428 m² bestaat uit 12 kamers waarvan 8 slaapkamers. Dit huis (Traditioneel huis) is uitgerust van van een eetkamer, van een "professional" keuken, van een zwembad en van een kelder. Honoraria : 5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : VM1490-CHALETSETDEME

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • 12 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • Niet gemeubeld
    • Eetkamer
    • 8 Slaapkamers

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

5 250 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 5 000 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    CHALETS & DEMEURES

    BP80042

    74702 Sallanches

    Het kantoor CHALETS & DEMEURES beschikt over 57 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    CHALETS & DEMEURES, met een kapitaal van 40.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI 7401 2018 000 03

    Zetel: BP 80042 74702 SALLANCHES Cedex

    RCS: ANNECY 535232508

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com