Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het zuid-west gelegen dit huis (Chalet) 223 m², gebouwd in 1971 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Dit huis (Chalet) is voorzien van een woonkamer 50 m², een Geen keuken, een zwembad, een terras en een garage. Verwarming : "individual fuel oil". Honoraria : 4.5.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 3511
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
2 990 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 861 244 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
202 route des Grandes Alpes
74220 La Clusaz
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd