Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Saint-Germain-au-Mont-d'Or • 580 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  183 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Saint-Germain-au-Mont-d'Or
580 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  183 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Saint-Germain-au-Mont-d'Or
Luxe huizen en villa te koop in Saint-Germain-au-Mont-d'Or Luxe huizen en villa te koop in Saint-Germain-au-Mont-d'Or
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  183 m²
580 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras
  • Kelder

Op het zuid-west gelegen dit huis183 m², gebouwd in 1800, met een perceel oppervlakte van 4740 m² heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers en 2 badkamers. Dit huis is voorzien van een woonkamer, een Geen keuken, een zwembad, een terras, een kelder en 4 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual gaz underfloor". andere : openhaard. Honoraria : 3.09.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 211905

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • 8 Ruimtes
    • Bouwjaar 1800
    • Op te frissen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • Open haard
    • Woonkamer
    • Verwarming "individual gaz underfloor"
    • 5 Slaapkamers
    • 2 Aantal badkamers

Toegang

    • Gehandicaptenvriendelijk
    • 4 parkeerplaatsen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

580 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,09% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 562 600 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    efficity Anne Françoise Magnani

    69130 Écully

    Wettelijke informatie kantoor

    efficity Anne Françoise Magnani, met een kapitaal van 116.847 €

    Zetel: 48 avenue de Villiers 75017 Paris

    Financiële garantie GALIAN Assurances voor een bedrag van 500.000 €

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com