Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Buitenverblijf • Écully • 3 800 000 €
  • 11  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  453 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Buitenverblijf • Écully
3 800 000 €
  • 11  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  453 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Eigendommen te koop in Écully
Eigendommen te koop in Écully Eigendommen te koop in Écully
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Buitenverblijf
  • 11  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  453 m²
3 800 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • 3 Terras
  • Jardin
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, op het zuid-oost-west gelegen dit huis (Buitenverblijf) 453 m², gebouwd in 1890, met een perceel oppervlakte van 2900 m² heeft 11 kamers waarvan 6 slaapkamers, 5 badkamers en 6 WC's. Dit huis (Buitenverblijf) is voorzien van een eetkamer, een Open keuken, een zwembad, een terras, een kelder en 6 parkeerplaatsen. Zij is compleet gerenoveerd. Verwarming : Omkeerbaar aircosysteem. andere : parketvloer, openhaard, kabeltelevisie.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 16550

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, zuid, west
    • Bouwjaar 1890
    • Gerenoveerd
    • Geen overburen
    • 1-Laagse gebouwen
    • Rustig
    • 11 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 6 Slaapkamers
    • Open haard
    • 5 Aantal badkamers
    • Eetkamer
    • 6 Toilet
    • Parket
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • Verwarming omkeerbaar aircosysteem

Toegang

    • 6 parkeerplaatsen
    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

B

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

3 800 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,11% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten ten laste van de koper : 3 650 000 €
Kosten ook ten laste van de verkoper

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    6 CHEMIN DES CUERS

    69570 Dardilly

    Het kantoor JEAN - FRANCOIS LIZE beschikt over 8 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Beroepslicentie nr. 011012016000010517 afgeleverd door LYON

    Zetel: 6 CHEMIN DES CUERS 69570 DARDILLY

    RCS: bourg en bresse 821796752

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com