Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Toufflers • 669 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  185 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Toufflers
669 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  185 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Toufflers
Luxe huizen en villa te koop in Toufflers Luxe huizen en villa te koop in Toufflers
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  185 m²
669 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • 5 Parkeerplaatsen

Dit huis185 m², met een perceel oppervlakte van 657 m² heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers en 1 badkamer. Dit huis is voorzien van een woonkamer 37 m², een Geen keuken, een terras, 2 garages en 2 parkeerplaatsen. Honoraria : 2.29.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : APAE-SL290

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 37 m²
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Inkomhal
    • 1 Aantal badkamers
    • 5 Slaapkamers

Toegang

    • 2 parkeerplaatsen
    • 2 Garageboxen
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

669 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,29% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 654 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    330 avenue de Brigode

    59491 Villeneuve-d'Ascq

    Het kantoor Le Lion - Brigode beschikt over 14 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com