Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht dit huis268,83 m² bestaat uit 8 kamers waarvan 5 slaapkamers en 2 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 105,87 m², van een Geen keuken, van een terras, van een garage en van een kelder. Verwarming : "individual electric radiator". andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 4.969.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 4673071
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
B
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
8 450 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,969% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 8 050 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
11 avenue du 3 septembre
06320 Cap-d'Ail
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd