Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Dit huis249 m², gebouwd in 1950, met een perceel oppervlakte van 88031 m² heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers en 1 badkamer. Dit huis is voorzien van een eetkamer, een Geen keuken en een kelder. Verwarming : Gas. andere : openhaard. Honoraria : 2.84.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : SLG181665-2005
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
E
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
580 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,84% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 564 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
27 Place d'Aguesseau
34000 Montpellier
Wettelijke informatie kantoor
Zetel: 23 BD SARRAIL 34000 MONTPELLIER
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd