Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit huis188 m², met een perceel oppervlakte van 1800 m² heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers, 3 badkamers en 2 WC's. Dit huis is voorzien van een woonkamer 45 m², een Geen keuken, een balkon, een zwembad, een terras, een garage en een kelder. Verwarming : Vloer verwarming. andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 4.942.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : MOR297
Energieprestatieadvies (EPA)
A
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
998 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,942% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 951 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd