Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht dit huis (Buitenverblijf) 200 m², met een perceel oppervlakte van 16960 m² bestaat uit 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 2 badkamers en 4 WC's. Dit huis (Buitenverblijf) is uitgerust van van een woonkamer 28 m², van een eetkamer 50 m², van een Open keuken, van een zwembad en van een kelder6 m². Verwarming : "radiator". andere : parketvloer, openhaard. Honoraria : 4.73.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 67
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
B
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
775 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,73% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 740 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.
5 Place Jean Moulin
24440 Beaumont-du-Périgord
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd