Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Villa • Soorts-Hossegor • 2 820 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  206 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Villa • Soorts-Hossegor
2 820 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  206 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe stadswoning te koop in Soorts-Hossegor
Luxe stadswoning te koop in Soorts-Hossegor Luxe stadswoning te koop in Soorts-Hossegor
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Villa
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  206 m²
2 820 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras
  • Prachtig uitzicht
  • Jardin
  • 7 Parkeerplaatsen

Met een prachtig uitzicht en zuid-west gelegen dit huis (Villa) 206 m², gebouwd in 1980, met een perceel oppervlakte van 1950 m² heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers, 2 badkamers en 4 WC's. Dit huis (Villa) is voorzien van een woonkamer, een Open en ingericht keuken, een zwembad, een terras, een garage, een kelder en 5 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual". andere : openhaard. Honoraria : 4.44.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : Villa FOREST LODGE

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • Bouwjaar 1980
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 4 Toilet
    • Verwarming "individual"
    • Woonkamer
    • Minstens 1 apart toilet
    • 1 Aantal doucheruimte
    • 4 Slaapkamers
    • Open haard
    • 2 Aantal badkamers

Toegang

    • 5 parkeerplaatsen
    • 1 Garagebox
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 820 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,44% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 700 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    10 Impasse de la Lande

    40510 Seignosse

    Het kantoor HOSSEGOR VILLAS beschikt over 66 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    HOSSEGOR VILLAS, met een kapitaal van 10.000 €

    Zetel: 10 Impasse de la Lande 40510 Seignosse

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com