Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Saint-Père • 749 300 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  185 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Saint-Père
749 300 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  185 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Saint-Père
Luxe huizen en villa te koop in Saint-Père Luxe huizen en villa te koop in Saint-Père
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  185 m²
749 300 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras
  • Balkon
  • Jardin
  • 8 Parkeerplaatsen

In een rustige buurt, dit huis185 m², gebouwd in 2021, met een perceel oppervlakte van 874 m² bevat 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis heeft van een woonkamer 71 m², van een Open en ingericht keuken, van een balkon, van een zwembad, van een terras, van een garage en van 6 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual underfloor". Honoraria : 4.797203.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 7652

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • Bouwjaar 2021
    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon
    • 4 Slaapkamers
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Woonkamer 71 m²
    • 3 Toilet
    • 1 Aantal badkamers
    • Inkomhal
    • Verwarming "individual underfloor"

Toegang

    • 6 parkeerplaatsen
    • 1 Garagebox
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

A

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

749 300 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,797203% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 715 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    76 rue Ville Pepin

    35400 Saint-Malo

    (257 Mening)
    Het kantoor NESTENN SAINT-MALO SAINT SERVAN beschikt over 5 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    NESTENN SAINT-MALO SAINT SERVAN, met een kapitaal van 15.000 €

    Beroepslicentie nr. 623 276 TM afgeleverd door RENNES

    Zetel: 76 RUE VILLE PEPIN 35400 SAINT MALO

    RCS: SAINT MALO 499578656

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com