Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Saint-Malo • 1 189 655 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  222 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Saint-Malo
1 189 655 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  222 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Saint-Malo
Luxe huizen en villa te koop in Saint-Malo Luxe huizen en villa te koop in Saint-Malo
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  222 m²
1 189 655 €

Sluit

Aanbevolen

  • Kelder

Op het zuid gelegen dit huis222 m², met een perceel oppervlakte van 499 m² heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers en 1 badkamer. Dit huis is voorzien van een Aparte keuken en een kelder. andere : parketvloer. Honoraria : 3.9.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 35104-1803

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • 9 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 1 Aantal doucheruimte
    • 6 Slaapkamers
    • 1 Aantal badkamers
    • Parket

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

F

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

F

Woning met overmatig energieverbuik

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 189 655 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,9% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 145 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    EMERAUDE NOTAIRES SAINT-MALO

    51 boulevard Douville

    35400 Saint-Malo

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com