Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Viols-le-Fort • 704 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  232 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Viols-le-Fort
704 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  232 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Viols-le-Fort
Luxe huizen en villa te koop in Viols-le-Fort Luxe huizen en villa te koop in Viols-le-Fort
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  232 m²
704 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • 10 Parkeerplaatsen
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, op het zuid-west gelegen dit huis232 m², gebouwd in 1997, met een perceel oppervlakte van 5931 m² bevat 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 3 badkamers en 4 WC's. Dit huis heeft van een woonkamer 55 m², van een Aparte en ingericht keuken, van een zwembad, van een garage, van een kelder en van 8 parkeerplaatsen. Verwarming : Gas. andere : openhaard. Honoraria : 3.53.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1441_106447

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • Op te frissen
    • Rustig
    • 6 Ruimtes
    • Bouwjaar 1997

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 4 Toilet
    • 3 Aantal badkamers
    • Woonkamer 55 m²
    • Open haard
    • 4 Slaapkamers
    • Verwarming gas

Toegang

    • 8 parkeerplaatsen
    • 1 Garagebox
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

704 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,53% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 680 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    EXPERTIMO

    1 PLACE ALEXANDRE FARNESE

    84000 Avignon

    Wettelijke informatie kantoor

    EXPERTIMO, met een kapitaal van 4.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI84012018000024015 afgeleverd door Avignon

    Zetel: 1 place Alexandre Farnèse 84000 Avignon

    RCS: Avignon 524084704

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com