Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en west gelegen dit huis270 m², gebouwd in 1998, met een perceel oppervlakte van 2300 m² heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 4 WC's. Dit huis is voorzien van een woonkamer 58,85 m², een Aparte keuken, een garage en een kelder20,63 m². Verwarming : "individual gaz radiator". andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.998.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : MZIBA1342
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
3 850 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,998% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 3 702 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
113 BD DE L OCEAN
33115 Pyla sur Mer
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd