Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit huis (Villa) 150 m², gebouwd in 1990, met een perceel oppervlakte van 960 m² heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers en 2 WC's. Dit huis (Villa) is voorzien van een woonkamer, een Geen keuken en een zwembad. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. Honoraria : 4.81.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : VM2590-SC
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
B
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
980 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,81% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 935 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
61 Rue du Château d'Eau
33000 Bordeaux
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd