Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Cussac-Fort-Médoc • 680 550 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  275 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Cussac-Fort-Médoc
680 550 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  275 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Cussac-Fort-Médoc
Luxe huizen en villa te koop in Cussac-Fort-Médoc Luxe huizen en villa te koop in Cussac-Fort-Médoc
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  275 m²
680 550 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Kelder

Dit huis275 m², met een perceel oppervlakte van 2558 m² heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit huis is voorzien van een woonkamer, een Ingericht keuken, een zwembad en een kelder. Verwarming : Omkeerbaar aircosysteem. Honoraria : 4.7.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 27-4465

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 1 Toilet
    • 1 Aantal badkamers
    • Woonkamer
    • Verwarming omkeerbaar aircosysteem
    • 3 Slaapkamers
    • 1 Aantal doucheruimte

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

680 550 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,7% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 650 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    8 rue Jean Jaures

    33250 Pauillac

    Het kantoor Human Immobilier Pauillac beschikt over 1 exclusieve vastgoedaanbieding

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com