Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Vieille-Toulouse • 1 100 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  330 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Vieille-Toulouse
1 100 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  330 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Vieille-Toulouse
Luxe huizen en villa te koop in Vieille-Toulouse Luxe huizen en villa te koop in Vieille-Toulouse
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  330 m²
1 100 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Jardin
  • 2 Garages
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, op het zuid-west gelegen dit huis330 m², gebouwd in 1989, met een perceel oppervlakte van 10000 m² bestaat uit 8 kamers waarvan 4 slaapkamers, 2 badkamers en 3 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer, van een eetkamer, van een Aparte en ingericht keuken, van een zwembad, van een garage en van een kelder. Verwarming : "collective gaz". andere : openhaard. Honoraria : 4.17.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : VTO330

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • 8 Ruimtes
    • Rustig
    • Bouwjaar 1989

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Woonkamer
    • 4 Slaapkamers
    • Open haard
    • 2 Aantal badkamers
    • Eetkamer
    • 3 Toilet
    • Verwarming "collective gaz"

Toegang

    • Alarm
    • 1 Garagebox
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 100 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,17% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 056 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    20, rue Théodore Ozenne -

    31000 Toulouse

    Het kantoor L'APPARTEMENT beschikt over 11 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com