Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Buitenverblijf • Sacquenville • 548 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  236,5 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Buitenverblijf • Sacquenville
548 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  236,5 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Eigendommen te koop in Sacquenville
Eigendommen te koop in Sacquenville Eigendommen te koop in Sacquenville
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Buitenverblijf
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  236,5 m²
548 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Parking
  • Kelder

Dit huis (Buitenverblijf) 236,5 m², met een perceel oppervlakte van 7222 m² bestaat uit 6 kamers waarvan 5 slaapkamers, 2 badkamers en 4 WC's. Dit huis (Buitenverblijf) is uitgerust van van een Geen keuken, van een kelder en van een parkeerplaats. Verwarming : "individual". andere : openhaard. Honoraria : 4.7.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 6EAN-IJK-QHV

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal doucheruimte
    • 5 Slaapkamers
    • Open haard
    • 2 Aantal badkamers
    • 4 Toilet
    • Verwarming "individual"

Toegang

    • 1 Parking
    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

548 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,7% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 523 400 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    1 RUE CHARCOT,

    27000 Évreux

    (217 Mening)
    Het kantoor Select Immo beschikt over 11 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Beroepslicentie nr. CPI 2701 2016 000 006 332 afgeleverd door CCI de Portes de Normandie

    Financiële garantie GALIAN - SMABTP voor een bedrag van 380.000 €

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com