Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en oost gelegen dit appartement78,02 m² bevat 5 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer 25,95 m², van een Open keuken en van een terras. Verwarming : Vloer verwarming. Honoraria : 5.063.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 4645822
Energieprestatieadvies (EPA)
F
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
Woning met overmatig energieverbuik
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
830 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,063% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 790 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
7 AV DU G DE GAULLE
14800 Deauville
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd