Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het noord-oost gelegen dit appartement296,11 m², gebouwd in 1906 Duplex, in een flatgebouw van 7 verdiepingen bestaat uit 6 kamers waarvan 5 slaapkamers, 3 badkamers en 4 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer, van een Aparte keuken, van een terras en van een kelder. Zij bevindt zich op de 6de de verdieping met lift. andere : Bewaker. Honoraria : 4.22.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : FR75PS-93188
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
E
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
3 950 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,22% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 3 790 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
1 Rue de la Pompe
75016 Parijs 16e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd