Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Muette Nord, Parijs 16e • 1 048 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  83 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Muette Nord, Parijs 16e
1 048 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  83 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Muette Nord
Luxe appartementen / penthouses te koop in Muette Nord Luxe appartementen / penthouses te koop in Muette Nord
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  83 m²
1 048 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, op het noord-west gelegen dit appartement83 m², gebouwd in 1900, in een flatgebouw van 7 verdiepingen bevat 4 kamers waarvan 2 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer 31,78 m², van een Geen keuken en van een kelder. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz". andere : intercom, digicode, parketvloer, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 4.8.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86990245

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie noord, west
    • Bouwjaar 1900
    • 4 Ruimtes
    • Geen overburen
    • 7 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Rustig
    • Op de 3e verdieping

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 2 Slaapkamers
    • Open haard
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Woonkamer 31,78 m²
    • 2 Toilet
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers 2,77 m²

F

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

F

Woning met overmatig energieverbuik

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 048 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,8% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 000 000 €

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 14 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 6.360 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    Saint Ferdinand - Paris 16

    71 Rue de la Pompe

    75116 Parijs 16e

    Het kantoor Saint Ferdinand - Paris 16 beschikt over 10 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com