Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Muette Nord, Parijs 16e • 4 180 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  229,73 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Muette Nord, Parijs 16e
4 180 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  229,73 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Muette Nord
Luxe appartementen / penthouses te koop in Muette Nord Luxe appartementen / penthouses te koop in Muette Nord
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  229,73 m²
4 180 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge

Met een prachtig uitzicht en oost gelegen dit appartement229,73 m², gebouwd in 1895, in een flatgebouw van 5 verdiepingen heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers, 2 badkamers en 3 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer 14,6 m², een eetkamer 49,29 m² en een Geen keuken. Zij bevindt zich op de 5de de verdieping met lift. Verwarming : Gas. andere : intercom, digicode, Bewaker, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 4.5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86999889

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost
    • 5 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Bovenste verdieping
    • Op de 5e verdieping
    • Bouwjaar 1895
    • 7 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 14,6 m²
    • 4 Slaapkamers
    • Open haard
    • 2 Aantal badkamers 18,63 m²
    • Eetkamer 49,29 m²
    • 3 Toilet
    • Verwarming gas
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal doucheruimte

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

4 180 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 4 000 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    25 RUE DE VAUGIRARD

    75006 Parijs 6e

    Het kantoor Cours Saint Germain beschikt over 14 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com