Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Muette Nord, Parijs 16e • 1 875 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  185,81 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Muette Nord, Parijs 16e
1 875 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  185,81 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Muette Nord
Luxe appartementen / penthouses te koop in Muette Nord Luxe appartementen / penthouses te koop in Muette Nord
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  185,81 m²
1 875 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift

Dit appartement185,81 m², gebouwd in 1910 bestaat uit 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer 24,67 m², van een eetkamer 21,46 m² en van een Geen keuken. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. andere : intercom, digicode, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86748465

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Geen overburen
    • Op te frissen
    • Bouwjaar 1910
    • 7 Ruimtes
    • Op de 1e verdieping

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 24,67 m²
    • 5 Slaapkamers
    • Open haard
    • Eetkamer 21,46 m²
    • 1 Toilet
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal badkamers 5,98 m²

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 875 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 811 595 €

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 84 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 3.600 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    60 RUE DE BOULAINVILLIERS

    75016 Parijs 16e

    Het kantoor BARNES PASSY - LA MUETTE beschikt over 45 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com