Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het noord gelegen dit appartement110,7 m² bevat 4 kamers waarvan 2 slaapkamers en 1 badkamer. Dit appartement heeft van een woonkamer 47 m², van een Geen keuken, van een terras en van een parkeerplaats. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. andere : intercom, kabeltelevisie. Honoraria : 5.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : BP1-5613
Energieprestatieadvies (EPA)
B
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
B
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
966 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 920 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
13 Cours de Tournon,
33000 Bordeaux
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd