Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Montmartre, Parijs 18e • 1 453 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  100 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Montmartre, Parijs 18e
1 453 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  100 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Montmartre
Luxe appartementen / penthouses te koop in Montmartre Luxe appartementen / penthouses te koop in Montmartre
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  100 m²
1 453 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Rustig
  • Kelder 6 m²

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid-west gelegen dit appartement100 m², in een flatgebouw van 5 verdiepingen bevat 3 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement heeft van een woonkamer 31,33 m², van een eetkamer 10,64 m², van een Aparte keuken, van een kelder6 m² en van 2 parkeerplaatsen. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. Verwarming : "gaz underfloor". andere : intercom, digicode, kabeltelevisie. Honoraria : 3.05.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : KC-3627

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • Op de 3e verdieping
    • Rustig
    • 3 Ruimtes
    • 5 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder 6 m²
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • Woonkamer 31,33 m²
    • 3 Slaapkamers
    • Verwarming "gaz underfloor"
    • Eetkamer 10,64 m²
    • 1 Toilet
    • 1 Aantal badkamers

Toegang

    • Intercom
    • 2 parkeerplaatsen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 453 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,05% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 410 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 27 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 4.560 €

Vereniging van eigenaren : Demande de désignation d'un mandataire ad hoc, Demande de désignation d'un admin. provisoire, Demande de désignation d'experts

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    38330 Montbonnot-Saint-Martin

    Het kantoor MAISON BONAPARTE beschikt over 200 exclusieve vastgoedaanbiedingen