Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het oost gelegen dit appartement192 m², gebouwd in 1870, in een flatgebouw van 7 verdiepingen heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 3 badkamers en 3 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer, een Geen keuken, een balkon en een kelder. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping met lift. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : intercom, digicode, parketvloer, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.275.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 7613026
Energieprestatieadvies (EPA)
Niet kenbaar gemaakt
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
Niet kenbaar gemaakt
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
2 365 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,275% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 290 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
21 rue St Ferdinand
75017 Parijs 17e
Wettelijke informatie kantoor
RCS: Paris 391455417
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd