Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het noord gelegen dit appartement128,27 m², gebouwd in 1967 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer, een eetkamer 22,67 m², een Geen keuken, 2 balkons, een kelder4,2 m² en een parkeerplaats. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz". andere : intercom, digicode, Bewaker, kabeltelevisie. Honoraria : 2.041.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86996605
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
Over de prijs
1 525 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,041% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 494 500 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 143 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 7.080 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
2 Avenue Mozart
75016 Parijs 16e
Wettelijke informatie kantoor
CONSULTANTS IMMOBILIER, met een kapitaal van 100.000 €
Beroepslicentie nr. CPI75012016000013457 afgeleverd door T7086
Zetel: 54 rue Jouffroy d'Abbans 75017 Paris
Financiële garantie QBE voor een bedrag van 110.000 €
RCS: PARIS 397657941
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd